Zákazkové šití oblečení především na BJD doll

Sarah

Sárinka jede na výlet

28. srpna 2010 v 19:03
Tak jsem se konečně po dvou měsících dokopala dodělat tričko. Kalhotky,šáteček a batůžek vznikl už někdy v červnu nebo začátkem července. Je podle střihů které jsem si koupila u nás v prodejně látek a je to Burda jsou tam dvě velikosti a již jsem podle něj šila šatičky pro dceřino miminko. Kalhotky jsou z většího střihu, ale šáteček a batůžek jsem udělala podle menšího střihu (zdály se mi zbytečně velké). Batůžek je plně funkční a vlezou do něj Saruščiny papučky a pyžamko. Omlouvám se za to že obleček je pokrčený, ale pujčila jsem Sarku dcerce a ta ji převlékla a obleček zmačkala do batůžku, ale zase vypadá víc realněji ve vlaku nebo když chodíte tak si také bavlněné oblečení zmačkáte a co teprve děti že.?! 

Sárka
Sárka
Sárka
Sárka

Pyžamová párty

27. května 2010 v 18:01
Již před časem jsem ušila pyžamko pro Sarku které jsem v měla v plánu delší dobu nejdříve jsem nemohla sehnat flanel a pak jsem sehnala červenočerný kostičkovaný, ale ořád jsem se neměla k tomu abych ho ušila a v bžeznu se mi podařilo sehnat flanel s medvídky který jsem chtěla puvidně.
Doma mám od kamaradky 18" panenku Madame Alexander kterou jsem ji někdy v loni objednávala s dollmarketu a slibila jsem ji, že ji na ni něco ušiju a jelikož mi zbyl ten červenočerný flanel rozhodla jsem se ušít ještě jedno pyžamko aby si Sarka s kamaradkou mohly udělat pyžamovou party.
Sarka v pyžamku
pyžamo
Pyžamová párty

Sarka už se těší na jaro.

13. února 2010 v 13:24
Objednaly jsem si s Bomi botičky na Sarky a tak jsem se samozdřejmně pustila do šití. Nejdříve přišla na řadu sukýnka ,která se mi libila už delší dobu. Látku jsem mněla doma a tak jsem se do ni pustila a v plánu, už bylo i bodýčko které jsem si ještě tentýž večer co jsem ušila sukýnku nastřihala a nachystala. Sukýnku jsem vyskoušela hned na Sárce a něco mi na tom nesedělo pořd mi něco chybělo a to punčocháčky, jelikož jsem nechtěla čekat až si nějaké objednám s e-bay tak jsem přemyšlela jak a s čeho je udělat a vzpomněla jsem si, že mi nejstarší dcera nedávno dala podkolenky, které byly již prošlapané, ale zbytek byl v pořádku jelikož byl s bavlněný ne polyesterový a tak jsem 2x střihla a sešila a vznikly štrampličky. Bodýčko je s nějaké dederonové látky kterou jsem kdysi dostala v kusech které byly nastříhané na sukničku. Suknička se nekonala a ja ji využila na bodýčko, ve střihu mnělo být na zapinání, ale ja se rozhodla pro variantu na skrytý zip který jsem přišivala patkou n obyčejný zip a tak mi to malinko v některých mistech ujelo. Když bylo hotovo tak ještě pořád něco chybělo a to vestička a tak jsem zapatrala ve střizích a našla. Dcera mně nejdřív ukecala na zelenou, ale ja si nebyla jistá a tak jsem chtěla vestičku udělat oboustranou, avšak při šití jsem udělala chybu která by se špatn parala a tak jsem se musela rozhodnout terá strana bude licová po vyskoušení jsme s dcerou došly k zavěru, že opravdu lepší bude karovaná a tak jsem vestičku došila, přišila knoflíčky a patentky a bylo konnečkně hotovo.

Sarka

15. ledna 2010 v 16:50
S Merrinkou jsme si pro Sarinky objednaly na e-bay botičky (botičky jsou původně pro panenku American girl, ale Saře docela padnou) a když už mi došly, tak jsem knim musela přece něco spichnout. A tak jsem sedla a dva dny šila.Nejdřív jsem si u obou dílů oblečku musela vykreslit střihy. Pak jsem ušila spodní šatičky s roláčkem s manželova bývalého natělníku. Roláček nebyl součastí střihu takže jsem si ho nějak vymyslela a přišila k zakladním šatičkám. Jako další přišla na řadu zastěrka, na tu jsem použila látku novou nejdřív jsem vytahla květinkovou, ale nakonec jsem se rozhodla pro medvídkovou. Několikrát jsem parala zastěrku, protože přesto jsem se snažila si dát pozor abych nedělala chyby, bohužel se mi přece jen chybičky vloudily. I když už jsem chvilemi šilela a mněla chuť stím praštit tak jsem udělala pár pauz a zastěrku došila. Nakonec mám z oblečku velkou radost.

Sarah v domacím

27. prosince 2009 v 15:45
Už předem jsem věděla, že budu chtít Sarušce něco ušít. Dnes jsem se teda odhodlala a z rostrhaných tepláčků po Viktorce jsem nastřihala (podle střihu který jsem si před časem koupila na E-bay) a ušila tepláčky. Tričko jsem ušila z rukavu mojí halenky, kterou už jsem mněla malou, satenovým šikmým proužkem jsem vše začistila a na předni stranu trička nažehlila nažehlovačku kterou jsem mněla doma už hodně dlouho a jelikož se dnes dělají trička většinou, už s obrázky zustala mi ležet v šupleti. No a to bych přece nebyla já, kdybych někde neupichla kočku když mohu.
Na nohou ma ponožkopapučky které jsem šila kdysi pro baby anabel, protože moje nejmenši zlatíčko už mi někam dobře schovalo jednu Sařinou botičku.
No a tady už mužete vidět výsledek mého snažení.

Sarah

25. prosince 2009 v 13:24
Panenkovský vanoční dareček Sarah Gotz.
 
 

Reklama