Zákazkové šití oblečení především na BJD doll

Novinky

Emma od Götz

10. října 2017 v 12:17
Po dlouhé době jeden malý příspěvěček. Ne že bych nic nedělala, ale nestihám blogovat. Smějící se

Elenka

10. srpna 2014 v 12:28

A zase z jiného soudku

20. září 2013 v 23:22


Fialový obleček pro kamaradčinu Elowyne

25. září 2012 v 19:42
Mám moc hodnou kamarádku a tak si zasloužila tento obleček pro svou Elowyne.
Je šitý s fialové jednobarevné a potištěné bavlněné látky. Tento obleček jsem v jiné barevné kombinaci šila i pro svou Elušku.


Letní šatičky pro Jolinku

21. července 2012 v 14:29

Háčkovaná souprava

6. května 2012 v 21:13
Tak jsem tvořila, pro zmněnu něco jiného než šití (dalších milion věcí mám rozešitých), ale protože jsem zahlédla inspiraci pokusila jsem se taky po dlouhé době něco uháčkovat. Původně to mělo být na Ainë (BJD) ale nějak jsem neodhadla velikost a nakonec je to na Anjelinu (Jolinu) naší Izi, ale jsem ráda protože jsem holkám slibila taky něco na jejich panenky a trošku nestihám (a to ještě máme teacup prasátka, která taky potřebují nějký nový ohoz, minimálně to jedno).
Tak jsem vzala do rukou háček, přízi a po úpravě jednoho vzorku se pustila do díla. Celkem to netrvalo ani tak dlouho a mělo to výhodu mohla jsem u toho sedět na svém oblíbeném místě a ani jsem nezabrala tolik místa co běžně zaberu u šití. Hold klubíčko a háček se dají vzít i do kabelky jen já na to jaksi pozapoměla(škoda, že jsem nevěděla, že budem tvrdnout ve středu 4 hodiny na úřadě vzala bych si to sebou a mohlo to být ještě dřív hotové).Vesta

15. srpna 2011 v 12:29
Tak jsem si vždycky řikala, že na děti šít nebudu jelikož když koupím vyjde to levněji. Avšak musím změnit názor v některých připadech se oplatí něco ušít.
A tady už je má živá 15ti letá panenka a její vysněná vestička. Vestička má nadherný kašmírový vzor který se nejdřív dceři nelibil, ale teď je spokojená.

Teplákovčička pro chou chou

13. února 2011 v 10:22
Původně mněla být tato tepláková souprava na zakázku, ale bohužel jsem s rodiných důvodů nestihala a tak mi nakonec zůstala, takže ji skusím prodat už hotovou. Tepláčky jsou v místě kde je lacl podšité, bundička je celopodšitá. Domalovavala jsem pomocí gelového razítka a šablonky barvami na textil a gelovou konturou. Velikost je na chou chou mimi ve velikosti 48 nebo na obdobné miminko.

Teplákovka

Teplákovka

My scene

8. května 2010 v 9:44
Tak po dlouhém období netvoření (s psychických důvodů) jsem se opět dala do šití. Řikala jsem si, že bych něco mohla ušít pro Barbínky mých dcer vybrala jsem My scene a vybrala ze střihů overal.
Minulý mněsíc jsem si koupila bavlnu s modrými malými kytičkami a tak jsem si řikala, že ji skusím použít. Ušila jsem vystřih byl trošku hluboký a tak jsem  na něj našila mašličku a jelikož mi to připadalo takové chudé přidala jsem ještě do pasu stužku s které jsem dělala mašličku na vystřih.
Nevypadá to špatně, ale šití na Barbie opúravdu neí moje parketa i když asi ještě někdy něco uritě stvořím kvuli dětem.

My scene

Stefi v modrém

18. listopadu 2009 v 11:43
Když jsem se probírala hračkami mých dcer našla jsem tam asi 11 panenek stefi, barbie a jim podobné ve velmi zuboženém stavu .... nahé, se zničenými vlasky a tu co představuji jako první ma i zlomenou noho v kloubu. Bylo mi jich lito a tak jsem se rozhodla jim vrátit jejich krásu. Nechavala jsem si přemalovat tonnerku a tak jsem přidala i stefinku, které jsem našla asi 3 a všechny samozdřejmně se stejným obličejem. Mockrát děkuji Dezi, že se o ni vyborně postarala (spravila a přistřihla vlásky a přemalovala obličejík. A tady už je v celé své kráse.Krasné háčkované šaty

18. října 2009 v 18:35
Jelikož nás víc hačkovalo stejné šatičky, chtěla jsem je vidět pohromadě a myslím si že to stojí zato a tak se svolením jejich tvůrkyň dávám na svůj Blog. Jinak šatičky představují rok 1848. A v odkazech najdete stránečky jejich tvůrkyň a věřte, že je na co koukat. Ja jako jediná k šatičkám nemám klobouček a paraplíčko, ale časem až budou doděláni přidám kompletní foto.

Monka St


Lenouš
Skyppy

Almárka

7. září 2009 v 13:40
Dnes přišel z Ameriky balíček se skříňkou pro Renesmé, tak už máme malý základ pokojíčku.

 
 

Reklama