Zákazkové šití oblečení především na BJD doll

miminka

Malé miminko ve fialovém.

23. května 2010 v 15:49
Tohle miminko už leželo delší dobu nahé a dcerka Viktorka mně prosila jestli bych mu něco neušila. Nejdřív jsem si myslela, že asi nebudu mít tak malý střih, ale když jsem si chtěla vykreslit střih který mám s ebay na větší miminko, zjistila jsem že jsou tam střihy ve 3 velikostech a jeden přesně na miminka 10"-12" a tohle miminko má asi 25cm. Mněla jsem čtverec látky o velikosti 50x55cm který jsem si koupila puvodně snad na patchwork, ale motivek se mi právě libil a hodil na tohodle prcka. Mněla jsem obavy aby mi látka stačila na celý komplet a tak jsem usporně střihala a vyšlo to přesně. Na lobouček jsem našila satenovou stužku na zavazování a dozadu na ozdobu. Příští mněsíc budu muset jít vykoupit galanterii jelikož mi dochazejí nitě, stužky, krajky a jiné věci potřebné k šití. 

Mimi

Mimi

Mimi
Mimi

 A tady jsou obě miminka pro srovnání velikosti.

Mimi

Miminko v květinkovém

23. května 2010 v 15:27
Rozhodla jsem se dětem obšít jejich miminka jelikož povětšinou ležela někde nahá a některé oblečky už ani nebyly  nalezení. Koupila jsem si loni u nás v jednom obchodě s oděvními latkami střih z burdy je ve dvou velikostech což je super jedna velikost je na panenky asi 30-35cm a druhá 45-50 je tam víc střihů na ruzné oblečky které ještě v budoucnu planuju použít. Všechno jsem si předem promyslela spodní obleček kalhotky a košilka jsou s bavlny kterou jsem koupila v Ikey za 50kč metr na lemy jsem vyšila na stroji větvičkové listečky bilou barvou aby nebyly napadné a jemně doplňovaly celý obleček. Šatičky a šáteček jsem ušila s kitičkované bavlny kterou jsem již použila na My scene a Tonerku Rosalii, nevěděla jsem jestli mi látka vyjde ale vyšla a dokonce ještě kousek zbyl. Na šatičkách jsem si dělala šikmý proužek (mám tvořítko), ale bohužel ani tak mi to moc nešlo a navíc byl dost široký a tak na šateček, už jsem šikmý proužek koupila v galnterii.
Mimi

bilá soupravička

5. října 2009 v 11:36
Tuto pletenou soupravičku jsem dělala už asi před 4 lety. Miminko které vní vidíte je pujčené. Soupravičku si odeně koupila kamarádka.

mimi ve žlutém

5. října 2009 v 11:31
Toto miminko má zhruba 35cm a dlouho leželo nahé, tak jsem se rozhodla mu uplést soupravičku. Na ebay jsem zakoupila anglický popis a dala se do toho a tady je vysledek.

Chou chou v ružovém

5. října 2009 v 11:30
Máme doma spousty ruzných panenek a tak jsem udělala další rubriku kde bude moje tvorba na ně.
 
 

Reklama