Zákazkové šití oblečení především na BJD doll

Srpen 2013

Tchibo sovičky

27. srpna 2013 v 9:13 Patchwork
Střih na sovičky jsem získala na patchworkové diskuzi na dámě, když nějaká šikulka švadlenka dala odkaz na německé stránky Tchibo, kde právě odkazovala na zmíněný střih. Sovičky jsou vyplněné dutým rounem smíchaným s levandulí aby voněly.

růžičková taška

27. srpna 2013 v 9:08 Patchwork
Potřebovala jsem tašku, která by plnila hned několik funkcí najednou. Byla elegantní, aby se mohla nosit místo kabelky, ale aby pojmula nákup, když se budu vracet kupříkladu od lékaře. Musela mít jednu kapsu, ale né na zip(ten mě akorát zdržuje když vytahuju mobil), ale zapínání tašky na zip mělo být, to zas proti nevítaným navštěvníkům. No a nakonec dost dlouhé uši, abych ji mohla dát na rameno. Látky jsem si vizualně vybrala tak nějak už davněji, když jsem byl u nás v galanterii a tak jsem se nejdřív vypravila na nákup a pak hurá do šití. O rozměrech jsem neměla vůbec žadnou představu, proto jsem nějak vypočetla něco a začla šít. Nakonec je taška o 10cm vyšší než sem asi měla představu, ale nevadí o to vic věcí pojme. Je vystužená ronofixem a má podšívku, na které je zmiňovaná kapsa, která je jen v té časti kde je přišitá také vystužená ronofixem. Pro někoho možná jednoduchá, ale pro mě splňuje to co jsem potřebovala a tak jsem spokojená.

Polštářek se Suebonnet

22. srpna 2013 v 13:01 Patchwork
Rozhodla jsem se, že zde dám i další mé vytvory a nejen ty ohledně panenek a tak jeden nejnovější výtvor je zde.

Jde o mou první aplikaci pannenky Suebonnet a také jsem poprvé vyzkoušela novou látací(quiltovací) patku a poprvé volně quiltovala. Měla by být pro jednu z mých holčiček, ale ještě jsem se nerozhodla pro kterou. Rozpačitý