Zákazkové šití oblečení především na BJD doll

Květen 2012

Nová Ainë

25. května 2012 v 11:18 BJD
Tak zase přidávám jeden příspěveček (jsem zvědavá kdy dodám ty starší) Ainë konečně dostala nové oblečení. Chuděra pořád čekala a čekala, ale nakonec se dočkala. Bodýčko je z jemného upletu a když jsem ho vzala do ruky byla jsem přesvědčena , že stoho materiálu absolutně nemohu nic ušít. Sukýnka je kombinací černého dederonu a organzy šitá bez jakéhokoliv střihu, protože je to velmi jednoduché. Nadkolenky jsou taky s dederónu a jsou trochu divné časem je ušiji s jiného materialu, ale momentálně jsem prostě vzala to co bylo po ruce. Nakonec jsem vrtla dírky vyrobila naušničky a opravila řetízek s klíčkem, opasek je náramek od Vietnamců na který jsem nahodou narazila včera, když jsme před focením se Sayu šly něco nakoupit. A ještě jeden detailík který jsem musela vyfotit zvlášť neboť na žádné s fotek není vidět a to můj pokus o motýlka s perličkama na pravém rukávku.

Háčkovaná souprava

6. května 2012 v 21:13 Novinky
Tak jsem tvořila, pro zmněnu něco jiného než šití (dalších milion věcí mám rozešitých), ale protože jsem zahlédla inspiraci pokusila jsem se taky po dlouhé době něco uháčkovat. Původně to mělo být na Ainë (BJD) ale nějak jsem neodhadla velikost a nakonec je to na Anjelinu (Jolinu) naší Izi, ale jsem ráda protože jsem holkám slibila taky něco na jejich panenky a trošku nestihám (a to ještě máme teacup prasátka, která taky potřebují nějký nový ohoz, minimálně to jedno).
Tak jsem vzala do rukou háček, přízi a po úpravě jednoho vzorku se pustila do díla. Celkem to netrvalo ani tak dlouho a mělo to výhodu mohla jsem u toho sedět na svém oblíbeném místě a ani jsem nezabrala tolik místa co běžně zaberu u šití. Hold klubíčko a háček se dají vzít i do kabelky jen já na to jaksi pozapoměla(škoda, že jsem nevěděla, že budem tvrdnout ve středu 4 hodiny na úřadě vzala bych si to sebou a mohlo to být ještě dřív hotové).