Zákazkové šití oblečení především na BJD doll

Prosinec 2010

Můj malý box opening

27. prosince 2010 v 21:56 BJD
Jelikož mi Ainë došla jen v bublinkovém obalu rozhodla jsem se ji ušít podobný polštářek jako mají některé firmy které vyrabějí BJD. A vím, že se natačejí box openingy. Ja na to nějak nejsem takže tohle jsem pojala jako takový malý box opening.  Ještě si chci ušít přenášecí taštičku, ale tu zase až někdy.


Ainë

Ainë

Veselé vánoce

24. prosince 2010 v 8:02
Ainë

Tilda

23. prosince 2010 v 9:27 Tilda
I tohle je panenka a tak ji sem dávám snad se vám bude líbit tak jako mě. Je to moje první Tildička. Jinak putuje jako vánoční dárek kamarádce i když nejspíš dojde se spožděním.

Tilda

Ainë

16. prosince 2010 v 18:32 BJD
Tak i když jsem v to ani nedoufala, jsem se ještě letos dočkala své první BJD. Je to Mei od firmy Resin Soul. Velký dík patří Berušce která mi ji pomohla získat. A jelikož jsem ji původně měla mít k vánocům je můj obleček pro ní vyloženě v duchu vánočním. 

Ainë

S miminkovského trička jsem ušila punčošky a bodýčko. Střih na bodýčko jsem si dělala sama a tím pádem musela několikrát přešívat. Kabátek je podle střihu od Dezi čímž ji moc děkuji (jen prostě mi tam chyběly ty přídavky na švy).

Ainë

Paručka je vyrobená s rouna s mořských řas a Tussahu (druh hedvábí, získaný od bource morušového krmeného na dubovém listí). Lapalie spojené s vyrobou paručky popisovat nebudu jen dodám, že vlásky jsou ještě probarvené fialkovou barvou na hedvábí a dělají jemný melírovaný nádech.

Ainë

Ainë

Obleček pro 38cm velké miminko

11. prosince 2010 v 19:49 Zakazkové šití
Minulý měsíc jsem byla požádána jednou známou jestli bych ji neušila oblečky na panenky miminka, které chce dát pod stromeček svým malým dcerkám a tady je první z nich. Na druhém se pracuje a dnes nebo zítra ho dokončím a pak vložím foto.


Druhý obleček pro známo na panenku miminko 45cm.