Zákazkové šití oblečení především na BJD doll

Listopad 2009Stefi v modrém

18. listopadu 2009 v 11:43 Novinky
Když jsem se probírala hračkami mých dcer našla jsem tam asi 11 panenek stefi, barbie a jim podobné ve velmi zuboženém stavu .... nahé, se zničenými vlasky a tu co představuji jako první ma i zlomenou noho v kloubu. Bylo mi jich lito a tak jsem se rozhodla jim vrátit jejich krásu. Nechavala jsem si přemalovat tonnerku a tak jsem přidala i stefinku, které jsem našla asi 3 a všechny samozdřejmně se stejným obličejem. Mockrát děkuji Dezi, že se o ni vyborně postarala (spravila a přistřihla vlásky a přemalovala obličejík. A tady už je v celé své kráse.
Bundička pro Del

12. listopadu 2009 v 12:39 Delilah
Požadala jsem kamarádku Marillevku o střih na bundičku s kapucí a ona mi jej udělala, je to velká šikulka. Chtěla jsem střih na tonnerku protože jsem si myslela, že bude i dobrý Del, ale neuvědomila jsem si, že má větší hlavu a tak kapucku neobleče, což mi nevadí ma ji alesoň na ozdobu. Bundička je celopodšitá flanelem a vrchní čast je manžestr. Zip byl trošku problem jelikož nejmenší rozepíbací zip jsem sehnala 25 cm a potřebovala jen asi 12cm, ale nakonec jsem si poradila, jen ho nesmím dopínat na doraz aby mi nevyjel, což už se mi stalo.


Del v laclačcích

4. listopadu 2009 v 13:59 Delilah
Zima se kvapem bliží a tak jsem se rozhodla ušít něco teplejšího. Střih na lacláčky mi udělala Marillevka a tím ti ji mnohokrát děkuji. Trošku jsem se stím prala tak prosím o schovívavost, přece jen nejsem skušená švadlena a spousta věcí mi ještě dělá problemy i když se snažím.

Rosalie a Renesmé

3. listopadu 2009 v 16:41 Smečka


Rosalie nebyla dlouho doma a tak je jasné, že se na ni Renesmé moc těšila.

Na přivítanou lipla Rosalii pusinku na tvář.

Nová Rosalie

3. listopadu 2009 v 16:33 Rosalie
Nechala jsem si přemalovat tonnerku a tím to mockrát děkuji Dezi moc se jí to povedlo, je prostě nadherná a tímto vám ji představuji i v novém oblečku.

Renesmé v podzimním

3. listopadu 2009 v 16:29 Renesmé
Tak přidávám po dlouhé době nějaké fotečky. Převlíkla jsem Renesmé do podziních šatiček. Šatičky jsem vydražila na ebay a puvodně jsou určené pro panenku Giny myslela jsem, že budou dobré nějaké nahé Alexandrovce, ale bohužel jsou jim menší a tak je dostala Renesmé které jsou zas o něco větší, ale jinak jsou moc pěkné.