Zákazkové šití oblečení především na BJD doll

Říjen 2009

Krasné háčkované šaty

18. října 2009 v 18:35 Novinky
Jelikož nás víc hačkovalo stejné šatičky, chtěla jsem je vidět pohromadě a myslím si že to stojí zato a tak se svolením jejich tvůrkyň dávám na svůj Blog. Jinak šatičky představují rok 1848. A v odkazech najdete stránečky jejich tvůrkyň a věřte, že je na co koukat. Ja jako jediná k šatičkám nemám klobouček a paraplíčko, ale časem až budou doděláni přidám kompletní foto.

Monka St


Lenouš
Skyppy


bilá soupravička

5. října 2009 v 11:36 miminka
Tuto pletenou soupravičku jsem dělala už asi před 4 lety. Miminko které vní vidíte je pujčené. Soupravičku si odeně koupila kamarádka.

mimi ve žlutém

5. října 2009 v 11:31 miminka
Toto miminko má zhruba 35cm a dlouho leželo nahé, tak jsem se rozhodla mu uplést soupravičku. Na ebay jsem zakoupila anglický popis a dala se do toho a tady je vysledek.

Chou chou v ružovém

5. října 2009 v 11:30 miminka
Máme doma spousty ruzných panenek a tak jsem udělala další rubriku kde bude moje tvorba na ně.

Del s čičinou

1. října 2009 v 11:33 Delilah
Vydražila jsem si šatičky Madame Alexander "Meg picnick dress" a nepodivala se do popisu, takže jsem si mysle že budou některé 8" panence, když sem otevřela balíček který dorazil minulý týden, lekla jsem se jak jsou velké. Nejdřív jsem si myslela, že jsou ještě na větší panenku, ale skusila jsem je Del a ony ji sedí. Obleček se skladá ze šatiček, spodničky, bombarďáčků(delší kalhotky), podkolenek, stuhy do vlásků a botiček, které sedí Del na plochou nožku.